| Ονομασία προϊόντος | Φωτιστικό Καπάκι ημίσυρτο |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτιστικό Καπάκι ημίσυρτο |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Ημισύνδετο φως κεφαλής με πίσω προειδοποιητικό φως |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Ημισύνδετο φως κεφαλής με πίσω προειδοποιητικό φως |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύριος φωτός | 1.78W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Αριθμός μοντέλου | GL5-D |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Η χωρητικότητα της μπαταρίας | 6.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Τρόποι φωτισμού | Υψηλό/Χαμηλό/Στροβοσκοπικό |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Φωτεινός | 216 lum |
| Πηγή φωτός LED | ΚΡΙΕ |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |