| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυναμικό | AC 100-240V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
|---|---|
| Εύθραυστος | Ναί |
| Εξουσία | 1.78W |
| Ώρες Εργασίας | 10 ώρες |
| Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Η μπαταρία επαναφορτιζόμενη 7Ah |
|---|---|
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| Συνεχής ώρα εργασίας | >15 |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Μοντέλο Αρ | GLC12-A |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
|---|---|
| Μονάδα φωτισμού | 385lum LUM |
| Χρόνος αναπαραγωγής | Από τις 16 ως τις 18 |
| Κύριος φωτός | 1,7W |
| Φωτεινές | 216lum |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Υλικό | Η/Υ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Κωδικοποιημένο κεφαλικό λαμπτήρα εξόρυξης KL5LM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| βάρος | 418g |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ονομασία προϊόντος | Ράφι φόρτισης |
|---|---|
| Χρήση | για τη φόρτιση λαμπτήρων με καλώδιο GL5-B |
| Προστασία | Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωση, Overcurrent, Overvoltage |
| Τροφοδοτική τάση | 110-240V/10A |
| Η τάση εξόδου και το ρεύμα | 4.2V/2A |