| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Ημισύνδετο φως κεφαλής με πίσω προειδοποιητικό φως |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Λάμψη | 200 - 1000 lumens |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Ονομασία προϊόντος | Μεταφορτωτές λαμπτήρες LED για ανθρακωρύχους |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Η μπαταρία | Η μπαταρία λιθίου |
| Υλικό | ABS |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.7V |
| Τύπος | Φώτα καπάκις ανθρακωρύχου για υπόγειο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Χρήση | Βιομηχανία, Ανθρακωρυχείο, ορυχεία, έκτακτη ανάγκη |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μια λάμπα και εγχειρίδιο χρήσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμάχια/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα Σένζεν |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Ισχύς κύριου φωτός | 3W |
| Φωτεινός | 348lum |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |