| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Πηγή φωτός | LED |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Πηγή οδηγήσεων | 1 ML και 2AL |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
|---|---|
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Αναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύριος φωτός | 1,67 W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
|---|---|
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Υλικό | Η/Υ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, Τάγματα, Κατασκευές |
| Διάρκειας διάρκειας | 60 ώρες - 33 ώρες - 22 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής εξορυκτικής παραγωγής ασύρματη |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρέχων | 180 mA |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάταξη | 3.7V |
| βάρος | 143 γρ |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για φωτισμό εργασίας ανθρακωρύχων |