| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δύναμη | 0.65W |
| Βάρος | 143 γρ |
| Ζωή | 100000hours |
| Τρέχων | 180 mA |
| Δύναμη | 1,67 W |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Χρώμα | Μαύρο λευκό |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10Συσκευή μπαταρίας λιθιοειόντων.4Ah |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | GLC12-A |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 Lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Διαβάθμιση IP | IP65 |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Ώρες Εργασίας | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Panasonic |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 96lum |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενη λάμπα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |