| Διάρκειας διάρκειας | 13 έως 15 ώρες |
|---|---|
| Φωτεινός | 232 lum |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ώρες Εργασίας | 13-15 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8-12 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 96lum |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυναμικό | AC 100-240V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα για την εξόρυξη άνθρακα προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |