| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |
| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 600-800mA-1100mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Πηγή ισχύος | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Μοντέλο | GL2.5-Α ασύρματη λάμπα εξόρυξης |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 4000 lux |
| βάρος | 126g |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP67 |
| Μοντέλο | GL-WF03 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 3500mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ρεύμα φόρτισης | 1.5α |
| Τρόποι φωτισμού | Περιστροφή - Διπλό αναβοσβήσιμο - Μονό αναβοσβήνει - Εναλλακτικό - SOS - Στερεά αναμμένο (χαμηλό) - |
| Χρόνος Φόρτισης | 3Hours |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτώσιμο φως Led Miners Lamp GLT-2 |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία | Επαναφορτώσιμο φως καπάκις εξόρυξης |
|---|---|
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 18hours |
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα κεφαλής ανθρακωρύχου 5000lux |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
| Οθόνη OLED | - Ναι, ναι. |
| Χαρακτηριστικά | Κεφαλάκι με κουμπί από πυρίτιο με καλό άγγιγμα |
| Τύπος μπαταρίας | Επανακαταλογηστέο λίθιο-ιόν |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 25000 LUX |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Υλικό | ABS |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |