| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ΕΠ |
| Πηγή φωτός | LED |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah - 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Μοντέλο αρ. | GLC-6 |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Βαθμολογία IP | IP68 |
| Πηγή φωτός | LED, κύριο φως και βοηθητικό φως |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση IP | IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Συνεχής ώρα εργασίας | 17 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυναμικό | AC 100-240V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |