| Εφαρμογή | Εξόρυξη, κατασκευή, βιομηχανικές τοποθεσίες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Ρυθμίσιμος λαμπτήρας | 90 ° |
| Ώρες Εργασίας | 13 ώρες - 15 ώρες |
|---|---|
| Εξουσία | 10-100W |
| Ικανότητα | 6.6α\7.8α |
| Φωτεινός | 169 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Όνομα αντικειμένου | GS12-A |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Υλικό σώματος λάμπα | Πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Διαφανής |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χαρακτηριστικά | Εξοικονόμηση ενέργειας, Μεγάλη διάρκεια ζωής, Υψηλή φωτεινότητα |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GL2.5-A |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Διάρκεια φωτισμού | 12 ώρες |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Άτακτος | Ναί |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη, κατασκευή, βιομηχανική |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |