| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Σχήμα αριθ. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.2Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Φωτεινές | 96lum |
|---|---|
| Εξουσία | 100W |
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Εφαρμογή | Μεταλλευτικά, Κατασκευαστικά, Βιομηχανικά κ.λπ. |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ | GL-T666 |
| Ρυθμιζόμενη γωνία | 90 μοίρες |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GL2.5-C |
|---|---|
| Λάμψη | 10000 lux |
| Φωτεινές | 143lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Μοντέλο | GS12-A Ημικαλωδωτό Φωτιστικό Καπάκι |
|---|---|
| Λάμψη | 15000lux - 25000lux |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,5W - 3W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |