| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματα φώτα |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κράνος ασφαλείας ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | ελαφρύ φορητό φως ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματα φώτα σκληρού καπέλου |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Φωτεινός | 221lum |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού λαμπτήρων | 15000 lux |
| Κύκλος μπαταρίας | 1200 φορές |
| Βαθμός IP | IP 68 |
| Ονομασία λαμπτήρα | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Φωτεινός | 216 lum |
| Φωτεινότητα | 12000 lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύριος φωτός | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |