| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής εξορυκτικής παραγωγής ασύρματη |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Υλικό | Καλαθοσφαίνω |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
|---|---|
| Βάρος | 191g |
| Κρίμα | RA> 80 |
| Εξουσία | 100W |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| βαθμός φωτισμού | 4000 lux |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Διάταξη | 3.7V |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Λούμεν | 85 lum |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | Η/Υ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 λμ |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια ανθρακωρύχων LED λάμπα καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματη εξόρυξη λαμπτήρων καπακιών |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χρώμα | πράσινος |
|---|---|
| Πηγή φωτός | LED |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000mAh - 5000mAh |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000 χιλ |
| Άτακτος | Ναί |