| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μονάδα φωτισμού | 216 lum |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Αντοχή σε κρούση | 2 μέτρα πτώση |
|---|---|
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Απόσταση δέσμης | 200 μέτρα |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
|---|---|
| Υλικό σώματος λάμπας | πλαστική ύλη |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | Προστασία υπερφόρτισης, Ρυθμιζόμενη φωτεινότητα |
| Αντοχή στην κρούση | Μέχρι 1,5 μέτρα |
| Μονάδα φωτισμού | 232 |
| Ονομασία προϊόντος | 25000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 385 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Εναλλακτικές λειτουργίες φωτισμού |
| Δύναμη | 2.96W |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μοντέλο | Λυχνία |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Ελαφριά πηγή | Οδοντοστοιχία |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
| Πηγή ισχύος | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |