| Διαβάθμιση IP | IP65 |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
|---|---|
| Επιλογές τοποθέτησης | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Χρώμα | Κίτρινος, μπλε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 50 ° C |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
|---|---|
| Φωτεινές | 221lum |
| Πηγή ενέργειας | Οδοντοστοιχία |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Ώρα εργασίας | 16 ώρες |
| Πηγή ενέργειας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
|---|---|
| Μοντέλο αρ. | Gl8-δ |
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Βαθμολογία προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Βάρος | 420 γραμμάρια |
|---|---|
| Κρίμα | RA> 80 |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Ώρες Εργασίας | 15h - 10h |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Πηγή ισχύος | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
|---|---|
| Διαβάθμιση IP | IP65 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Αντοχή σε κρούση | IK07 |
| Βάρος | 150-300 γρ |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| ενέργειαΚατανάλωση | 3W-10W |
| Υλικό | Πλαστικό ABS υψηλής αντοχής και κράμα αλουμινίου |
| Αδιαβροχοποίηση | IP65 |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |