| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Επιλογές τοποθέτησης | Οροφή, τοίχο, πόλο |
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| Ικανότητα | 13,6 Αχ |
| μοντέλο | Λυχνία |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GLC-6 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Υλικό | Η/Υ |
| Ζυγίζω | 217g |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Κεντρικό φως φωτεινό | 285 Lum |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 2.96W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
|---|---|
| λάμψη | 12500lux- 25000lux |
| Μοντέλο αρ. | GL4.5-A |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Ώρα εργασίας | 13 ώρες - 15 ώρες |
| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 600-800mA-1100mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Τύπος | Προβολέας |
| πτυχίο φωτισμού | 4000 LUX |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |