| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Βάση οροφής, επιτοίχια βάση, κρεμαστό στήριγμα |
| Πιστοποίηση ασφαλείας | Με πιστοποίηση ATEX και IECEx |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| ενέργειαΚατανάλωση | 3W-10W |
| Υλικό | Πλαστικό ABS υψηλής αντοχής και κράμα αλουμινίου |
| Αδιαβροχοποίηση | IP65 |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μονάδα φωτισμού | 216 lum |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 16 / 18 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah / 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 14-16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 13-15 ώρες |
| Διάταξη | 3.7V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 800mA |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτοβολταϊκό καπάκι ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικός λαμπτήρας κάλυψης εξορυκτικής χρήσης χωρίς σύρματα GLT-2 |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |