| Ονομασία προϊόντος | Ελαφρύ βάρος GLT-2 για ανθρακωρύχους |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | Αδιάβροχο φως ασύρματης κάλυψης GLT-2 |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού | 5000 lux |
| Οθόνη OLED | 3.7V |
| Χαρακτηριστικά | Ελαφρύ και ασύρματο |
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Υλικό | ABS |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Σχήμα αριθ. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Σχήμα αριθ. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.2Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξόρυξη, σήραγγα, εργοτάξια κ.λπ. |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K-6500K |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Χρόνος αναπαραγωγής | 80hrs-100hrs |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Λάμψη | 12500lux- 25000lux |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Δυναμικό | AC85-265V |
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |