| Χρόνος εργασίας | Από τις 16 ως τις 18 |
|---|---|
| Αδιάβροχος | IP68 |
| Χρόνος φόρτισης | ≤ 6 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C σε 50°C |
|---|---|
| πτυχίο φωτισμού | 15000 lux |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Φωτεινές | 96lum |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GL-T666A |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GL-T666A |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux Ορυχεία Hard Hat Φώτα |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | Αδιάβροχο φως ασύρματης κάλυψης GLT-2 |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού | 5000 lux |
| Οθόνη OLED | 3.7V |
| Χαρακτηριστικά | Ελαφρύ και ασύρματο |
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah - 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Χρώμα | Διαφανής |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |