| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 25000 LUX |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Υλικό | ABS |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Δύναμη | 1,67 W |
|---|---|
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Βάρος | 418g |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | 4 ώρες |
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Φωτεινός | 216 lum |
| Φωτεινότητα | 12000 lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Φωτεινός | 216 lum |
| Φωτεινότητα | 12000 lux |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Τρόπους φωτισμού | Υψηλός/χαμηλός/στροβοσκόπιο |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Άβολος | 216lum |
| Πηγή φωτός LED | Κροταλία |
| Πηγή ενέργειας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Τρόπους φωτισμού | Υψηλός/χαμηλός/στροβοσκόπιο |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Άβολος | 216lum |
| Πηγή φωτός LED | Κροταλία |
| Πηγή ενέργειας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |