| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah - 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Πρότυπο ΝΟ | GLC12-A |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Ώρες Εργασίας | 13 ώρες - 15 ώρες |
|---|---|
| Εξουσία | 10-100W |
| Ικανότητα | 6.6α\7.8α |
| Φωτεινός | 169 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ένα λαμπτήρα με εγχειρίδιο χρήσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Δείγμα 3-5 ημερών μαζική παραγωγή 15-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000pcs/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα Σένζεν |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |