| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Ώρες Εργασίας | 12 ώρες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Εγκατάσταση | Βάση οροφής, επιτοίχια βάση, κρεμαστό στήριγμα |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
|---|---|
| Επιλογές τοποθέτησης | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Χρώμα | Κίτρινος, μπλε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 50 ° C |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Ονομασία προϊόντος | Φως εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής εξορυκτικής παραγωγής ασύρματη |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής εξορυκτικής παραγωγής ασύρματη |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματα φώτα για το ορυχείο |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |