| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Πηγή φωτός | LED, κύριο φως και βοηθητικό φως |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Βαθμολογία IP | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Χαρακτηριστικά | Εξοικονόμηση ενέργειας, Μεγάλη διάρκεια ζωής, Υψηλή φωτεινότητα |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GL2.5-A |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Κύριος φωτός | 0.74W |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Χρόνος Εργασίας | 15h - 10h |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία |
| Κύριος φωτός | 2.96W |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
|---|---|
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για φωτισμό εργασίας ανθρακωρύχων |
| Φωτεινότητα | 4000 lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ζωή | 100000hours |
| Χρόνος αναπαραγωγής | Από τις 16 ως τις 18 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C σε 50°C |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
| Επιλογή τοποθέτησης | Βάση οροφής/βάση γάντζου |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
|---|---|
| Βάρος | 150 γραμμάρια |
| Μοντέλο Αρ | GLD-6 |
| Αντοχή σε κρούση | 2 μέτρα πτώση |
| Αντοχή στο νερό | IP67 |
| βαθμός φωτισμού | 4000 lux |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Διάταξη | 3.7V |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Λούμεν | 85 lum |