| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP67 |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Βάρος | 250 γραμμάρια |
| Ώρες Εργασίας | 12 ώρες |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Αντοχή σε κρούση | Έως 1 μέτρο πτώση |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8-12 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Γωνία δέσμης | 30° - 120° |
|---|---|
| Επιλογή τοποθέτησης | Βάση οροφής/βάση γάντζου |
| Υλικό σώματος λάμπας | πλαστική ύλη |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Τύπος | Αναφορτιζόμενος προβολέας εξορυκτικών εγκαταστάσεων |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Χρήση | Βιομηχανία, Ανθρακωρυχείο, ορυχεία, έκτακτη ανάγκη |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| βαθμός φωτισμού | 7000 Λουξεμβούργο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Τυποποιημένη τάση | 3.7V |
| Δύναμη | 1.3W |
| Αριθμός μοντέλου | GLC12-A |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Ισχύς κύριου φωτός | 3W |
| Φωτεινός | 348lum |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
|---|---|
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
|---|---|
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |