| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Διάταξη | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Αδύναμο ρεύμα φωτός | 260mA |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα καλωδίου για το ορυχείο |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα καπάκις εξορυκτικής χρήσης ασφαλή από την έκρηξη |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Ονομασία προϊόντος | Προβολέας ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.4W - 3W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Φώτα καπάκις ανθρακωρύχου για υπόγειο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Χρήση | Βιομηχανία, Ανθρακωρυχείο, ορυχεία, έκτακτη ανάγκη |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 94 Λουμ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη, σήραγγα, εργοτάξιο κ.λπ. |
| Η διάρκεια ζωής του κύριου φωτισμού | 100000 ώρες |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |