| Διαβάθμιση IP | IP65 |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Μοντέλο Αρ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000K (ψυχρό λευκό) |
|---|---|
| Μονάδα φωτισμού | 216 lum |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP67 |
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
| Ονομασία προϊόντος | GL2.5-Α Αναφορτιζόμενο λαμπτήρα καπάκις για εξορυκτικές εργασίες |
|---|---|
| Φωτεινός | 85lum |
| Φωτεινότητα | 4000 lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ζωή | 100000hours |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύριος φωτός | 1,67 W |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
|---|---|
| λάμψη | 12500lux- 25000lux |
| Μοντέλο αρ. | GL4.5-A |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Χρόνος Φόρτισης | 6Hours |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 Lum |