| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Τετάρτη | AC85-265V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Μέγεθος | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| Δύναμη LED | 3W |
| Φωτεινότητα | 18000lux / 9000lux |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Απόσταση ακτίνων | 200 μέτρα. |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτοφωτισμός LED ανθεκτικός σε έκρηξη |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | -20℃~40℃ |
| Χρόνος εκτέλεσης | 8-10 ώρες |
| απαλλαγή του χρόνου | 4-6 ώρες |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.4Ah / 3.2Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Προβολέας εξορυκτικών εγκαταστάσεων |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | οδηγημένο να εξαγάγει φως |
|---|---|
| Φωτεινός | 85lum |
| Λογότυπο | Δέξου το προσαρμοσμένο λογότυπο στην λάμπα του καπακιού |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για φωτισμό εργασίας ανθρακωρύχων |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κράνος ασφαλείας που χρησιμοποιείται για την εξόρυξη |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |