| Δυναμική τάση | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Μορφές κυμάτων εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Εκτός ονομαστικής ισχύος | 600W |
| Φάσμα συχνότητας παραγωγής | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Προστασία βραχυκυκλώματος παραγωγής | Ναι, αφαίρεση βραχυκυκλώματος, αυτόματη αφοπλισμός. |
| Δυναμική τάση | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Μορφές κυμάτων εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Εκτός ονομαστικής ισχύος | 600W |
| Φάσμα συχνότητας παραγωγής | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Προστασία βραχυκυκλώματος παραγωγής | Ναι, αφαίρεση βραχυκυκλώματος, αυτόματη αφοπλισμός. |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | Συσκευή μπαταρίας ιόντων λιθίου 6600mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | Συσκευή μπαταρίας ιόντων λιθίου 6600mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Βάρος | 143 γρ |
| Η χωρητικότητα της μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αριθμός μοντέλου | GL2.5-A |
| Δυναμική τάση | 3.7V |