| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
|---|---|
| Τυποποιημένη τάση | 3.7V |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP68 |
| Αξιολόγηση προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 96 LUM |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 14Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Ισχύς κύριου φωτός | 4.07W |
| Φωτεινές | 530lum |
| Φωτεινότητα | 9000Lux - 20000Lux - 25000Lux |