| Ονομασία | Επαναφορτώσιμο φως καπάκις εξόρυξης |
|---|---|
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 18hours |
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Τετάρτη | AC85-265V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Ονομασία του προϊόντος | GLC12-A LED Φως εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Δύναμη | 3W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτό ορυχείου LED GLS-6 |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ΕΠ |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Ρεύμα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ελαφριά πηγή | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| πτυχίο φωτισμού | 15000 lux |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια ανθρακωρύχων LED λάμπα καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |