| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Βάρος | 199 γραμμάρια |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Ικανότητα | 6,8 Αχ |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Συνεχής ώρα εργασίας | 17 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8-12 ώρες |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
|---|---|
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Κρίμα | RA> 80 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Φωτεινή ροή | 1000-20000lm |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ -60 ℃ |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| μοντέλο | Λυχνία |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GL-T666B |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 3.2Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GL-T666B |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 13-15 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα κεφαλής ανθρακωρύχου 5000lux |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
| Οθόνη OLED | - Ναι, ναι. |
| Χαρακτηριστικά | Κεφαλάκι με κουμπί από πυρίτιο με καλό άγγιγμα |
| Τύπος μπαταρίας | Επανακαταλογηστέο λίθιο-ιόν |