| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
|---|---|
| Μοντέλο | Λυχνία |
| Επιλογές τοποθέτησης | Οροφή, τοίχο, πόλο |
| Βαθμολογία IP | IP67 |
| Βαθμολογία προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Φωτεινές | 96lum |
|---|---|
| Εξουσία | 100W |
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ονομασία προϊόντος | 5000LUX Φωτισμένη λάμπα καπάκι ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2.2Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινός | 96lum |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα LED κεφαλής υπόγεια εξόρυξη |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |