| Ονομασία προϊόντος | Φωτό με φως LED επαναφορτιζόμενο GLT-2 ανθεκτικό σε έκρηξη |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτώσιμο φως Led Miners Lamp GLT-2 |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
|---|---|
| Δύναμη | 1.05W |
| Πηγή φωτός | LED |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα κεφαλής LED ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κράνος ασφαλείας ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | 25000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 385 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Εναλλακτικές λειτουργίες φωτισμού |
| Δύναμη | 2.96W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |