| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα ασύρματου κελύφους εξορυκτικής ασφάλειας με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία του αντικειμένου | Προβολέας ανθρακωρύχου με LED επαναφορτιζόμενο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| βαθμός φωτισμού | 4000 LUX |
| Διάταξη | 3.7V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα LED Cree |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | 8hours |
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Ονομασία προϊόντος | φορητός σταθμός ενέργειας εκτάκτου ανάγκης |
|---|---|
| Λειτουργία | Υποστήριξη ταχείας φόρτισης, φόρτιση ηλιακού πάνελ, οθόνη LED, κάλυμμα, υποστήριξη ηλιακής φόρτισης, |
| Τύπος | Αδιάβροχο, Γρήγορη φόρτιση, Με πρίζα, Μεγάλη χωρητικότητα, Με καλώδιο, PORTABLE, Power Staion, ενοικ |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5370,6Wh |
| Ονομασία προϊόντος | 25000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 385 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Εναλλακτικές λειτουργίες φωτισμού |
| Δύναμη | 2.96W |
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ΕΠ |
| Πηγή φωτός | LED |
| Μοντέλο Αρ | GL-T666 |
|---|---|
| Ικανότητα | 7.8AH |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Πηγή φωτός | LED |
| Αντοχή σε κρούση | Έως 1 μέτρο πτώση |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια ανθρακωρύχων LED λάμπα καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |