| Ονομασία προϊόντος | Όλα σε μια δομή LED ασύρματα φώτα ορυχείων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Τετάρτη | AC85-265V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Μέρη φωτισμού | Πλευρικοί προειδοποιητικοί φανοί και κεντρικοί φανοί λειτουργίας |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 16 LED μονόχρωμο φως και 12 λευκά βοηθητικά φώτα |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Ψυχρό λευκό-θερμό λευκό-συνδυασμός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 35Lum-60Lum-90Lum |
| Η φωτεινότητα των κεντρικών προβολέων εργασίας | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
| Γωνία δέσμης | 30° - 120° ρυθμιζόμενο |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτισμός ορυκτών LED |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα LED για ανθρακωρύχους χωρίς καλώδια προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |