| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Κίτρινο/Παρτοκαλί/Μπλε/Πράσινο/Κόκκινο |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Γωνία δέσμης | 120° |
|---|---|
| Ποσότητα LED | 280 LED/m |
| Τύπος LED | SMD 2835 |
| Τεχνική ένταση | Εναλλακτικός ρεύμα 220V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | Ναι |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
|---|---|
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα LED κεφαλής υπόγεια εξόρυξη |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah 3,7V λαμπτήρας LED εξορύξεων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |