| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 600-800mA-1100mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Υλικό | Η/Υ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Μοντέλο αρ. | GL2.5A |
|---|---|
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Λάμψη | 15000 lux |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Φωτεινός | 232lum |
| Διάρκεια φωτισμού | 12 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | LED |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Ώρα εργασίας | 16 ~ 18 ώρες |
|---|---|
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 280mA |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 169 lum |
| Φωτισμός | 4000 LUX |
| Όνομα αντικειμένου | Gl8-γ |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινος |
| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εξουσία | 3W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | Ναί |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |