| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GLT-2 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Φωτεινός | 232lum |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Μοντέλο | GLT-2 Ασύρματο καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 5000 lux |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
|---|---|
| Φωτεινές | 216lum |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυναμικό | AC 100-240V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Μοντέλο | GLD-6 Corded Mining Cap Lamp |
|---|---|
| Πηγή φωτός | LED |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 13,6 Αχ |
| Λάμψη | 25000 LUX |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Βάρος | 250 γραμμάρια |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
| Όνομα αντικειμένου | GLT-2 |