| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Ονομασία | Επαναφορτώσιμο φως καπάκις εξόρυξης |
|---|---|
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | 18hours |
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Μοντέλο αρ. | GLC-6 |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Βαθμολογία IP | IP68 |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα για την εξόρυξη άνθρακα προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Χρόνος Φόρτισης | 6Hours |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 Lum |
| Μοντέλο | Λυχνία |
|---|---|
| Χρώμα | πράσινος |
| Τύπος τοποθέτησης | Κλιπ κράνους |
| Τύπος | Προβολέας |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Πηγή ενέργειας | LED |