| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
|---|---|
| Ικανότητα | 7.8AH |
| Ελαφριά πηγή | Οδοντοστοιχία |
| Κρίμα | ≥80 |
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Μοντέλο | GL8-C Κορδόνι Καπάκι Λαμπτήρα |
|---|---|
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 15000lux |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Πηγή φωτός | LED, κύριο φως και βοηθητικό φως |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση IP | IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GLC-6 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λειτουργίες φωτισμού | αδύναμη - κανονική - δυνατή - αξονική |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Λάμψη | 9000Lux - 20000Lux - 25000Lux |
| Διάρκειας διάρκειας | 13 έως 15 ώρες |
|---|---|
| Φωτεινός | 232 lum |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ώρες Εργασίας | 13-15 ώρες |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Βάρος | 420 γραμμάρια |
|---|---|
| Κρίμα | RA> 80 |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό σε σκόνη, απόδειξη έκρηξης |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Όνομα αντικειμένου | GL12-Α |