| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ονομασία προϊόντος | 5000LUX Φωτισμένη λάμπα καπάκι ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μια λάμπα και εγχειρίδιο χρήσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ./Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα Σένζεν |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
|---|---|
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενη λάμπα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | 25000lux Λαμπτήρας καπάκις Miner |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Υλικό | ABS |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα καπάκις εξορυκτικής χρήσης ασφαλή από την έκρηξη |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Πηγή ενέργειας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Υλικό | ABS |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Τρόπους φωτισμού | Υψηλός/χαμηλός/στροβοσκόπιο |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Άβολος | 216lum |
| Πηγή φωτός LED | Κροταλία |
| Πηγή ενέργειας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |