| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Πηγή ενέργειας | LED |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Όνομα αντικειμένου | GLC-6M |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Μοντέλο | Λυχνία |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Υλικό | Η/Υ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Μοντέλο Αρ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Όνομα αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.4W - 3W |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικός λαμπτήρας κάλυψης εξορυκτικής χρήσης χωρίς σύρματα GLT-2 |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 14-16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος: |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |