| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Γωνία δέσμης | 90 βαθμοί |
|---|---|
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Τυποποιημένη τάση | 3.7V |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Σχήμα αριθ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ° C-+45 ° C |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Χρόνος φόρτισης | 4-6 ώρες |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 96lum |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Μοντέλο | GL2.5-Α ασύρματη λάμπα εξόρυξης |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 4000 lux |
| βάρος | 126g |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP67 |