| Μοντέλο | GL8-D Κορδόνι Καπάκι Λαμπτήρα |
|---|---|
| Λάμψη | 15000lux |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Πηγή φωτός | LED |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Πηγή οδηγήσεων | 1 ML και 2AL |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 Lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
|---|---|
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000-6500 χλμ. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία εξόρυξης |
| Φωτεινές | 216lum |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | Η/Υ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 528 λμ |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GLC-6 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Υλικό | Η/Υ |
| Ζυγίζω | 217g |
| Διάταξη | 3.7V |
|---|---|
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |