| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10400mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA - 800mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.4W - 3W |
| Τρόποι φωτισμού | Υψηλό/Χαμηλό/Στροβοσκοπικό |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Φωτεινός | 216 lum |
| Πηγή φωτός LED | ΚΡΙΕ |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 14Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Ισχύς κύριου φωτός | 4.07W |
| Φωτεινός | 530lum |
| Φωτεινότητα | 9000Lux - 20000Lux - 25000Lux |
| Φωτεινές | 96lum |
|---|---|
| Εξουσία | 100W |
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 216lum |
| Τύπος | Επικεφαλής λαμπτήρας ανθρακωρύχων |
| Χρόνος εργασίας | 18 ώρες |
| Μοντέλο Αρ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Επιλογές τοποθέτησης | Οροφή, τοίχο, πόλο |
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| Ικανότητα | 13,6 Αχ |