| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Μαύρο/διαφανές |
| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Κίτρινο/Παρτοκαλί/Μπλε/Πράσινο/Κόκκινο |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD5050 |
| Διαμόρφωση LED | 60/ 72 LED ανά μέτρο |
| Δύναμη | 12/ 15 W/m |
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό / ζεστό λευκό / κρύο λευκό / RGB |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 96lum |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα LED κεφαλής υπόγεια εξόρυξη |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα LED κεφαλής υπόγεια εξόρυξη |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |