| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματα φώτα |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | ελαφρύ φορητό φως ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | ελαφρύ φορητό φως ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Εργασιακό χρόνο | 10 ώρες |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού | 13 έως 15 ώρες |
| Πηγή φωτός | LED |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Πηγή οδηγήσεων | 1 ML και 2AL |
| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Κίτρινο/Παρτοκαλί/Μπλε |
| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |
| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |
| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |
| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |