| Υλικό | ΕΠ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Διαμόρφωση LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED ανά μέτρο |
| Δύναμη | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό / ζεστό λευκό / κρύο λευκό / RGB |
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
|---|---|
| Δύναμη | 1,67 W |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Υλικό | ΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Φως κεφαλής Led Miner Cordless με οθόνη |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.3W |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | >15 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Ελαττωματικό | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ποσότητα LED | 72 LEDs/m |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP68 |
| Τεχνολογία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
|---|---|
| ΚΡΙ | 85+ |
| Τύπος LED | SMD 5050 |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Δύναμη | 15W/m |
| Διάρκεια | 5m/roll, 10m/roll |
|---|---|
| ΚΡΙ | 85+ |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K-20000K Για δικαιώματα προαίρεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τσιπ LED | Επιστημονικός |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD5050 |
| Διαμόρφωση LED | 60/ 72 LED ανά μέτρο |
| Εξουσία | 12/ 15 W/m |
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό / ζεστό λευκό / κρύο λευκό / RGB |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Δύναμη | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Δύναμη | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |